dorobek


Tytuł Realizacja Czas Rodzaj programu Emisja
na antenie
Rok emisji
1981





1
Kandydat Marian Terlecki 21’ film dokumentalny TVP2 1990
1984





2
Wzlot Marian Terlecki 50’ spektakl teatralny TVP2, TV POLSAT 1990
1985





3 Ksiądz Jerzy Marian Terlecki 57’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1990
4 Porwani Marian Terlecki 40’ film dokumentalny TVP2 1990
1987





5
Kisiel zbiorowa 45’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1990
6 Kronika III Pielgrzymki zbiorowa 104’ reportaż dokumentalny TVP1 1990
7 O nas i za nas Marian Terlecki 162’ film dokumentalny TVP1 1990
1988





8 Wałęsa przy tablicy Ryszard Grabowski 10’ film dokumentalny dystrybucja na VHS
9 Nie Ryszard Grabowski 10’ reportaż dokumentalny dystrybucja na VHS 1988
10 Wojtek Ryszard Grabowski 15’ film dokumentalny TVP1 1990
11 Przypomnieć sobie raj Michał Góral 32’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1992
12 Alfabet Kisiela Marian Terlecki 135’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1990
13 Droga kontemplacji Marian Terlecki 57’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1990
14 Inny Sierpień Piotr Bikont, Leszek Dziumowicz 160’ film dokumentalny TVP1 1990
15 Ballada o strajku Piotr Bikont, Leszek Dziumowicz 97’ film dokumentalny TVP1 1990
16 Wałęsa 2000 zbiorowa 81’ program publicystyczny TVP1 1990
17 Dary łaski Krzysztof Pakulski 30’ film dokumentalny TVP1 1990
18 Ballada o Janku Wiśniewskim Ewa Oleczek 5’ teledysk TVP1 1990
19 Maki Marian Terlecki 21’ reportaż dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1990
20 Robotnicy ’88 zbiorowa 180’ film dokumentalny dystrybucja na VHS 1988
21 Gdański Magazyn Katolicki zbiorowa pod red. Ryszarda Grabowskiego 5x60’ magazyn dystrybucja na VHS 1988
22 Szkoła rodzenia Teresa Kotlarczyk 12’ reportaż dystrybucja na VHS 1988
1989





23 Podróże Wałęsy Ryszard Grabowski 50’ reportaż dokumentalny TVP1 1991
24 Azyl dla większości Olaf Olszewski 47’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1991
25 Solidarność anti-apartheid Krzysztof Bukowski 57’ reportaż muzyczny TVP2 1990
26 Nasz jest ten dzień Jan Purzycki 32’ film dokumentalny TVP2 1989
27 Opowieści Okrągłego Stołu Piotr Bikont, Leszek Dziumowicz 72’ film dokumentalny TVP1, TV POLSAT 1990,2
28 Światło idzie z Gdańska Ryszard Grabowski 42’ reportaż dokumentalny TVP1 1990
29 Dzień dobry, Europo Ryszard Grabowski 77’ film dokumentalny TVP1 1990
30 Pospolite ruszenie kościołów Michał Góral 43’ film dokumentalny TVP1 1990
31 Gdański Magazyn Katolicki zbiorowa pod red. Ryszarda Grabowskiego 8x60’ magazyn dystrybucja na VHS 1989
32 Święta Lipka Ewa Oleczek 27’ reportaż muzyczny dystrybucja na VHS 1989
33 Światło idzie z Gdańska (cz. I i II) Ryszard Grabowski 58’, 20’ film dokumentalny TVP1 1990
34 Lech Wałęsa w Wenezueli Krzysztof Żurowski 30’ film dokumentalny TVP1 1990
1990





35 Kaszubi Ludmiła Niedbalska 52’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1991
36 Wałęsa w Ameryce Krzysztof Żurowski 56’ film dokumentalny TVP1 1991
37 Popiełuszko Marian Terlecki 61’ film dokumentalny TVP1 1990
38 Polska ’89 ( cz. I i II) Ireneusz Engler 57’, 48’ film dokumentalny TVP1 1990
39 Danka Ewa Banaszkiewicz 34’ film dokumentalny TVP2 1990
40 Ostatki Andrzej Fidyk 46’ film dokumentalny TVP1, TV POLSAT 1991
41 Po prostu Balcerowicz Andrzej Zajączkowski 59’ film dokumentalny TVP2 1991
42 Senior Ireneusz Engler 57’ film dokumentalny TVP1, TV POLSAT 1992
43 Przerwane życie o. A. Mienia Iwona Bartólewska 32’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1991
44 Jezu, ufam Tobie Elżbieta Konderak 37’ film dokumentalny dystrybucja na VHS 1990
45 Okruchy nadziei Sławomir Kaszub 29’ reportaż muzyczny TVP2 1990
46 Lider Andrzej Trzos-Rastawiecki 82’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1990
47 Seans filmowy (10 odcinków) Ewa Banaszkiewicz 10x30’ program telewizyjny TVP1 1990,2
1991





48 Misjonarki miłości Jadwiga Zajicek, Irena Kamieńska 31’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1992
49 Nie będzie zapomniany. Kazimierz Brandys, Paryż 1991 Mieczysław B. Vogt 77’ film dokumentalny TVP1, TV POLSAT 1992
50 Wałęsa-Prezydent Ireneusz Engler 86’ film dokumentalny TVP1 1992
51 Kochanek Paweł Chmielewski 45’ spektakl Teatru TV dystrybucja na VHS 1991
52 Cmentarz Montmorancy Mieczysław B. Vogt 9’ reportaż dokumentalny TVP1, POLSAT 1992
53 Być wśród ludzi Lech Kujawski 35’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1992
54 Krew walki Jerzy Bogucki 16’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1992
55 Jeszcze wczoraj Krzysztof Żurowski 19’ film dokumentalny TVP1 1992
56 Dzisiaj mamy wybór Krzysztof Żurowski 19’ film dokumentalny TVP1 1992
57 Gdańsk Jacek Sarnacki 57’ film dokumentalny TV POLSAT 1993
58 Bogdan i inni Krzysztof Tchórzewski 30’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1992
59 Lumen 2000 (12 odcinków) zbiorowa 12x30’ reportaż dokumentalny TVP1, TV POLSAT 1991
60 Sukces firmy (13 odcinków) Grzegorz Karbowski, Jacek Sarnacki, Mirosław Bork, Maciej Dejczer 13x10’ reportaże promocyjne dystrybucja kaset VHS 1991
61 Droga Paweł Woldan 52’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT
62 Scena Plastyczna Leszka Mądzika Barbara Gorgol 56’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1992
63 Dzieci stanu wojennego Jerzy Afanasjew jr. 31’ film dokumentalny TVP1, TV POLSAT 1992
64 Amor Meus Ewa Górska 30’ reportaż TVP2 1991
1992





65 „Spotkanie z Ziemią Franciszka Józefa” Iwona Bartólewska 38’ film dokumentalny TVP1, TV POLSAT 1993
66 „Fordon” Stefan Chazbijewicz 31’ film dokumentalny TVP1, TV POLSAT 1992
67 „Jaskinia filozofów” Stefan Chazbijewicz 88’ spektakl Teatru TV TVP2 1995
68 „Mag z Sopotu” Krzysztof Miklaszewski 54’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1992
69 „Sołowki – Ziemia Obiecana, Ziemia Przeklęta” Iwona Bartólewska 43’ film dokumentalny TVP1, TV POLSAT 1992
70 „Ślad na lodzie” Iwona Bartólewska 27’ film dokumentalny TVP1, TV POLSAT 1993
71 „Dlaczego Polska?” Zbigniew Hałatek 30’ film dokumentalny TV POLSAT 1994
72 „Mondo Migliore” Władysław Wasilewski, Dariusz Jabłoński 69’ film dokumentalny TVP1 1995
73 „Pojezierze Kaszubskie” Mirosław Bork 21’ film promocyjny dystrybucja na VHS 1992
74 „Żenia Priwiezencew czyli wywiad z samym sobą” Zbigniew Hałatek 30’ film dokumentalny TVP2 1994
75 „Wyznawcy innego Boga” Waldemar Szczepanik 22’ reportaż dokumentalny dystrybucja na VHS 1992
76 „Jutro” Krzysztof Żurowski 19’ film dokumentalny TVP1 1992
77 „Polska nie tylko dla Polaków” Waldemar Szczepanik 21’ reportaż dokumentalny TVP2 1995
78 „Siedemnaste mgnienie szkoły polskiej” Waldemar Szczepanik 21’ reportaż dokumentalny TVP2 1993
79 „Współcześni latarnicy” Grzegorz Karbowski 31’ reportaż kulturalny TVP2 1993
80 „Z Gdańska do Vadsteny” Ewa Górska 27’ reportaż dokumentalny TVP2 1992
81 „Kobieta z morza” Krzysztof Babicki 57’ spektakl Teatru TV TVP2 1995
82 „Żołnierz Królowej Madagaskaru” Mirosław Bork, Jerzy Gruza 85’ spektakl Teatru TV TVP1 1993
83 „Dzięki Bogu jesteśmy” Paweł Woldan 35’ film dokumentalny TVP2 1993
84 „Cena eksperymentu” Barbara Gorgol 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1992
85 „Kto się boi pracy” Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1992
86 „Siedem przestrzeni” Helena Włodarczyk 27’ film dokumentalny TVP2, TV POLSAT 1992
86b „Solidarność żyje” Włodzimierz Resiak 52’ film dokumentalny dystrybucja na VHS 1992
1993





87 „30 000 słów” Jacek Sarnacki 54’ film dokumentalny TVP2 1994
88 „Eryk i Laura. Ballada z przyszłości” Krzysztof Babicki 51’ spektakl Teatru TV TVP2 1994
89 „Jaka była i nie była – Irena Krzywicka” Maria Zmarz-Koczanowicz 61’ film dokumentalny TVP2 1994
90 „Rosja – co po kryzysie. Widziane znad Sekwany” Andrzej Mietkowski, Piotr Morawski 36’ film dokumentalny TVP2 1994
91 „Jarosław Iwaszkiewicz – jakim pozostał w ludzkiej pamięci” Mieczysław B. Vogt 69’ film dokumentalny TVP2 1994
92 „Peepshow u Holzerów” Mirosław Bork 67’ spektakl Teatru TV TVP2 1994
93 „Bank i klient” Jacek Sarnacki 33’ film promocyjny dystrybucja na VHS 1993
94 „Między Wilnem a Mekką” Waldemar Szczepanik 27’ film dokumentalny TVP1 1993
95 „Pocztówki z Moskwy” (14 odcinków) Iwona Bartólewska 14x15’ film dokumentalny TVP1 1993
96 „Paryż - St. Louis 14” Marek Brzeziński 16’ film dokumentalny TVP2 1994
97 „Dom Św. Kazimierza” Marek Brzeziński 9’ reportaż dokumentalny TVP2 1994
98 „Padł na ulicy Gdańska” Ewa Górska, Athena Sawidis 21’ film dokumentalny TVP2 1993
99 „Z kolędami u Czarnej Madonny” Mariusz Wojaczek 23’ program muzyczny TVP2 1993
100 „Kolędy na Jasnej Górze” Mariusz Wojaczek 27’ program muzyczny TVP2 1993
101 „Polonica arktyczne” Iwona Bartólewska 28’ film dokumentalny TVP1, TV POLSAT 1993
102 „Sfinks” Waldemar Szczepanik 27’ reportaż muzyczny TVP2 1993
103 „Biblia nieznana” Henryka Dobosz 25’ film dokumentalny dystrybucja na VHS
104 „PAIZ” (4 programy) Mirosław Bork 4x5’ filmy promocyjne dystrybucja na VHS
105 „Jak pies z kotem” (23 odcinki) Ewa Górska, Athena Sawidis 23x20’ program TV TVP GDAŃSK 1993
106 „Bez praw gospodarza” (cz. I i II) Grzegorz Karbowski 2x10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
107 „Głos oglądacza” Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
108 „Droga, której nigdy nie było” Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
109 „Ryzykanci” Danuta Harasimowicz, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
110 „Zew krwi” Dorota Bierżyńska, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
111 „Oddział drugi” Dorota Bierżyńska, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
112 „Problemy bohemy” Dorota Bierżyńska, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
113 „Sprawni inaczej” Dorota Bierżyńska, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
114 „Słone małżeństwa” Dorota Bierżyńska, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
115 „Ksiądz w szkole” Dorota Bierżyńska, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
116 „Tamte wiatry” (cz. I i II) Jolanta Klupś, Grzegorz Karbowski 2x10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
117 „Melpomena za ladą” Anna Hanc, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
118 „Teatr prowincja” Anna Hanc, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
119 „Elita” Anna Hanc, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
120 „Bardzo czarna robota” Grzegorz Karbowski, Maciej Stempurski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
121 „Dom” Ewa Popowicz, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
122 „Najdłuższy blok” Tomasz Zając 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
123 „KAT” Tomasz Zając 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
124 „Sąsiad ja sąsiad” Tomasz Zając 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
125 „Klawisze” Tomasz Zając 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
126 „On Air” Tomasz Zając 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
127 „Wampiry” Tomasz Zając 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
128 „Najlepszy na cudzych śmieciach” Andrzej Mielczarek 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
129 „Zamiast babci” Barbara Gorgol 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
130 „Strach przed nieznanym” Barbara Gorgol 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
131 „Dziury w jezdniach” Barbara Gorgol 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
132 „Cena eksperymentu” Barbara Gorgol 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
133 „Trujące aerozole” Sławomir Swerpel 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
134 „Susza czy deszcz” Sławomir Swerpel 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
135 „Sprawni inaczej” Dorota Bierżyńska 15’ film promocyjny TVP GDAŃSK 1993
136 „Zachować pracownie” Barbara Gorgol 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
137 „Wakacje Ołowianki” Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1993
138 „Biuro pisania podań” Mirosław Bork 45’ spektakl Teatru TV TVP2 1993
1994





139 „Dotykanie sacrum” Ewa Pytka 39’ film dokumentalny TVP2 1995
140 „Stroiciel” Paweł Chmielewski 45’ spektakl Teatru TV TVP1 1994
141 „Szklana klatka” Mirosław Bork 38’ spektakl Teatru TV TVP1 1994
142 „Zapamiętać sen – Maria Fołtyn” Jacek Sarnacki 51’ film dokumentalny TVP2 1994
143 „89 lat Juliana Stryjkowskiego” Mieczysław B. Vogt 74’ film dokumentalny TVP2 1994
144 „Dzieci dwóch ojców” (cz. I i II) Jacek Sarnacki 40’, 52’ film dokumentalny TVP2 1994
145 „Manuela Gretkowska – pisarka nieemigracyjna” Ewa Pytka 35’ film dokumentalny TVP2 1995
146 „Biblia w malarstwie dawniej i dziś” Ewa Pytka 30’ film dokumentalny TVP1 1995
147 „Na progu kariery” Barbara Gorgol 29’ reportaż dokumentalny TVP1 1995
148 „Odnaleźć człowieka” Barbara Gorgol 28’ reportaż dokumentalny TVP1 1995
149 „Szkaplerz nadziei” Barbara Gorgol 21’ reportaż dokumentalny TVP1 1995
150 „Tam, gdzie potrzebna pomoc” Athena Sawidis 15’ reportaż dokumentalny TVP1 1995
151 „Nikt nie rodzi się zły” Athena Sawidis 12’ reportaż dokumentalny TVP1 1995
152 „Offertoria G. Palestriny” (68 odcinków) Jacek Sarnacki 68x3’ miniatury muzyczne TVP2 1994,2
153 „Ucieczka z globalnej wioski” Jacek Sarnacki 21’ reportaż dokumentalny TVP1 1995
154 „Chałupy x 4” (cz. I i II) Stefan Szlachtycz 2x54’ film dokumentalny TVP2 1995
155 „Stutthof” Jerzy Gębacki 60’ film dokumentalny TVP2 1995
156 „Muzeum Stutthof” Jerzy Gębacki 30’ film dokumentalny dystrybucja na VHS 1994
157 „Jak pies z kotem” (24 odcinki) Ewa Górska, Athena Sawidis 24x20’ program TV TVP GDAŃSK 1995
158 „Haendel w Gdańsku” Barbara Gorgol 10’ reportaż kulturalny TVP2 1994
159 „BAEX - jeden dzień ekspedycji” Sławomir Swerpel 15’ reportaż popularno-naukowy TVP GDAŃSK 1995
160 „Radio Romans” (16 odcinków) współpraca produkcyjna 16x30’ serial TV TVP2 1994,2
161 „Szczęście na telefon” (3 odcinki) współpraca produkcyjna 3x30’ serial TV TVP2 1995
162 „Leksykon Katolicki” (9 odcinków) Ewa Górska, Athena Sawidis 9x10’ program TV TVP GDAŃSK 1994
163 „Wyboista mowa” Grzegorz Karbowski, Maciej Stempurski 10’ reportaż TV „Express Reporterów” 1994
164 „Bieg nadziei” Maciej Stempurski 10’ reportaż TVP GDAŃSK 1994
165 „Nikt nie może być głodny” Ewa Popowicz 10’ reportaż TVP GDAŃSK 1994
166 „Być rybakiem” Ewa Popowicz 10’ reportaż TVP GDAŃSK 1994
167 „Kaszubski struś” Tomasz Zając 10’ reportaż „Express Reporterów” 1994
168 „Zamek” Tomasz Zając 10’ reportaż „Express Reporterów” 1994
169 „Potwory” Tomasz Zając 10’ reportaż „Express Reporterów” 1994
170 „Fabryka tajemnic” Tomasz Zając 10’ reportaż „Express Reporterów” 1994
171 „Byłem tam, kiedy się zaczęło” Tomasz Zając 10’ reportaż „Express Reporterów” 1994
172 „Kormorany” Jerzy Gębacki 10’ reportaż „Express Reporterów” 1994
173 „Azbest zabójca” Jerzy Gębacki 10’ reportaż „Express Reporterów” 1994
174 „Jak bym miał 20 lat” Jacek Wyszomirski 10’ reportaż „Express Reporterów” 1994
175 „Kolarz” Jacek Wyszomirski 10’ reportaż „Express Reporterów” 1995
176 „Przewidzieć huragan” Sławomir Swerpel 10’ reportaż TVP GDAŃSK 1994
177 „Wyspa Sobieszowska” Sławomir Swerpel 10’ reportaż TVP GDAŃSK 1994
178 „Dolina Redy” Sławomir Swerpel 10’ reportaż TVP GDAŃSK 1994
179 „Urodziny nadziei” Barbara Gorgol 10’ reportaż TVP GDAŃSK 1994
1995





180 „Natasza Goerke czyli przesłuchanie emigranta” Ewa Pytka 37’ film dokumentalny TVP2 1995
181 „Danuta Walas Kobylińska - Żaba” Iwona Bartólewska 46’ film dokumentalny TVP1 1996
182 „Pasja” Andrzej Jaroszewicz, Wojciech Misiuro 44’ spektakl Teatru TV TVP2 1995
183 „Nagrody im. Daniela Chodowieckiego, czyli polsko–niemieckie dialogi o sztuce” Ewa Pytka 33’ reportaż dokumentalny TVP GDAŃSK 1995
184 „Izabela Filipiak czyli podwójna amnezja” Ewa Pytka 36’ film dokumentalny TVP2 1995
185 „... i nie żałuj tego” Paweł Chmielewski 54’ film dokumentalny TVP2 1995
186 „Tajemnica Sophienwalde” Grzegorz Karbowski 29’ film dokumentalny TVP2 1995
187 „Gdyby pies pisał na maszynie szczekając...” Jacek Sarnacki 52’ film dokumentalny TVP2 1996
188 „Wyprawa na Biegun Północny” (cz. I i II) Jerzy Surdel 2x53’ film dokumentalny TVP1 1995
189 „Życie moje” Krzysztof Grabowski 18’ reportaż dokumentalny TVP1 1995
190 „Profesor Irena Sławińska” Barbara Gorgol 30’ film dokumentalny TVP1 1995
191 „Wykłady wakacyjne” (9 odcinków) Maciej Kraszewski 9x10’ program TV TV POLSAT 1995
192 „Gryf” Anna Maria Mydlarska 30’ film dokumentalny TVP GDAŃSK 1995
193 „Cień zbrodni” Anna Maria Mydlarska 30’ film dokumentalny TVP GDAŃSK 1995
194 „Stanisław Rodziński – prawdzie naprzeciw” Ewa Pytka 50’ film dokumentalny TVP1 1996
195 „Najdroższe 3 kilometry” Grzegorz Karbowski 27’ reportaż dokumentalny TV POLSAT 1996
196 „Stutthof kilka dni póĄniej” Jerzy Gębacki 11’ film dokumentalny TVP1 1996
197 „Brzmienie sacrum” Jacek Sarnacki 35’ film muzyczny EUROWIZJA 1995
198 „Przez lądy i morza” Ryszard Czajkowski 20’ program edukacyjny TVP1 1995
199 „Ludzie sukcesu” (7 odcinków) Maciej Kraszewski, Waldemar Płocharski 7x30’ talk-show TVP GDAŃSK 1996
200 Przygody Leona (15 odcinków) Paweł Chmielewski 15x25’ program rozrywkowy TV POLSAT 1995
201 „Ukryta kamera” (3 odcinki) Maciej Kraszewski 3x3’ program satyryczny TVP1 1996
202 „Kto Ikarem, kto Dedalem” współpraca produkcyjna 40’ film dokumentalny TVP2 1995
203 „Radio Romans” (16 odcinków) współpraca produkcyjna 16x30’ serial TV TVP2 1995,2
204 „Gracze” koprodukcja 105’ fabuła film kinowy 1995
205 „Szczęście na telefon” (3 odcinki) współpraca produkcyjna 3x30’ serial TV TVP2 1995
206 „Lumen 2000” (32 odcinki) zbiorowa 32x30’ reportaże dokumentalne TVP1 1995,2
207 „Ja strzelam, ty strzelasz” Tomasz Zając 15’ reportaż TV Express Reporterów 1995
208 „Leksykon Katolicki” (53 odcinki) Barbara Gorgol, Ewa Górska 53x10’ program TV TVP GDAŃSK 1995
209 „Kwakryzm” Mirosław Judkowiak 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1995
210 „Racja szewca” Tomasz Radziemski, Maciej Stempurski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1995
211 „Zaszczepić iskierkę dobra” Athena Sawidis 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1995
212 „Dziurawa granica” Tomasz Zając 10’ reportaż TV „Express Reporterów” 1995
213 „W poszukiwaniu pchły piaskowej” Sławomir Swerpel 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1995
214 „Strażak II kategorii” Ewa Popowicz 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1995
215 „Zgłaszam alarm Ewa Popowicz 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1995
216 „Pasja profesora” Athena Sawidis 10’ reportaż TV „Express Reporterów” 1995
217 „Gracze” Grzegorz Karbowski 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1995
218 „Obsługa klienta w banku” Jacek Sarnacki 30’ film promocyjny dystrybucja na VHS 1995
219 „Drzewa i ludzie” Danuta Harasimowicz, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1995
220 „Panie na okręcie” Ewa Popowicz 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1995
221 „Gniewni rycerze” Grzegorz Karbowski 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1995
222 „Nie pal” Maciej Kraszewski 30” plakat filmowy TVP 1995
223 „Władza w Trójmieście” Athena Sawidis 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1995
224 „Śmierć mieszka w bloku” Anna Fibak, Małgorzata Suchocka 10’ reportaż TV „Express Reporterów” 1995
225 „Misja” Athena Sawidis 10’ reportaż TV „Express Reporterów” 1995
226 „Zgubiono znaleziono” Maciej Stempurski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1995
227 „Rodzina Nadziei” Jacek Wyszomirski 30” spot promocyjny TVP GDAŃSK 1995
228 „Offertoria na Adwent i Boże Narodzenie” Jacek Sarnacki 45” program muzyczmny TVP1 1995
229 „Offertoria na Wielki Post i Wielkanoc” Jacek Sarnacki 2x45’ program muzyczny TVP1 1996
230 „50 lat PWSSP” Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1995
231 „Szkoła mówienia” Ewa Popowicz 10’ reportaż TV „Express Reporterów” 1995
232 „Jak pies z kotem” (26 odcinków) Athena Sawidis, Ewa Górska 26x15’ program TV TVP GDAŃSK 1995
233 „Miniona Dekada” (3 części) współpraca produkcyjna 3x55’ program TV TVP2 1995
234 „Ojczyzny moje” Athena Sawidis 35’ film dokumentalny TVP1 1996
235 „Przechodzenie po lodzie zabronione” Jacek Sarnacki 34’ film dokumentalny TVP1 1996
236 „Dar serca – rzecz o Teresie Strzembosz” Bożena Garus-Hockuba 22’ film dokumentalny TVP1 1995
237 „Na progu kariery” Barbara Gorgol 29’ film dokumentalny TVP1 1995
1996





238 „EriollaVerte” Yach Paszkiewicz 14’ reportaż dokumentalny TVP2 1996
239 „Fantom Hermeticum” Yach Paszkiewicz 18’ reportaż dokumentalny TVP2 1996
240 „Dwa Bieguny w jednym roku – Antarctica” Jerzy Surdel 51’ film dokumentalny TVP1 1996
241 „...i wjechał czołg” Iwona Bartólewska 41’ film dokumentalny TVP1 1996
242 „Miejsce idei – idea miejsca” Barbara Gorgol 31’ reportaż dokumentalny TVP1
243 „Przystanek Resolute Bay” Tomasz Zając 18’ film dokumentalny TVP2 1996
244 „Walka o Pomniki Grudnia ’70” Anna Maria Mydlarska 39’ film dokumentalny

245 „Grudniowy Zmierzch” Anna Maria Mydlarska 29’ film dokumentalny

246 „Shanties ’96” Jolanta Klupś 25’ reportaż muzyczny TV POLSAT 1996
247 „Dwa Bieguny w jednym roku – Arctica” Jerzy Surdel 55’ film dokumentalny TVP1 1996
248 „Zima pod stołem” Ewa Pytka 84’ spektakl Teatru TV

249 „Tamtego lata w Patriot Hills” Jerzy Surdel 55’ film dokumentalny TVP1 1996
250 „Uwłaszczenie” Grzegorz Karbowski 4’ program promocyjny sieci TVC 1996
251 „Tancerka” Lucyna Milanowska 10’ film dokumentalny

252 „Pytania wokół uwłaszczenia” (4 odcinki) Grzegorz Karbowski 4x10’ film edukacyjny TVP GDAŃSK 1996
253 „ATLAS” (2 części) Grzegorz Karbowski 2x8’ film promocyjny

254 „Dokądkolwiek się udasz...” Elżbieta Jabłońska 17’ film dokumentalny

255 „AMOFOSKA” Jacek Wyszomirski 20” film reklamowy

256 „Ludzie z mgły” Małgorzata Paszkowska 10’ reportaż TV „Express Reporterów” 1996
257 „Wojna na gruzach” Anna Fibak, Małgorzata Suchocka 10’ reportaż TV „Express Reporterów” 1996
258 „To mógł być każdy” Anna Fibak, Małgorzata Suchocka 10’ reportaż TV „Express Reporterów” 1996
259 „Stan zanurzenia” Grzegorz Karbowski 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1996
260 „Patronka pięknej miłości” Grzegorz Karbowski, Małgorzata Zawistowska 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1997
261 „Jak pies z kotem” (20 odcinków) Ewa Górska, Athena Sawidis 20x15’ program TV TVP GDAŃSK 1996
262 „Leksykon katolicki” (60 odcinków) Ewa Górska, Barbara Gorgol 60x10’ program TV TVP GDAŃSK 1996
263 „Rzep” (13 odcinków) Waldemar Szczepanik 13x15’ program satyryczny TVP GDAŃSK 1996
264 „Ludzie sukcesu” (13 odcinków) Waldemar Płocharski, Maciej Kraszewski 13x30’ talk-show TVP GDAŃSK 1996
265 „Offertoria na Dzień Wszystkich Świętych” Jacek Sarnacki 45’ program muzyczny TVP2 1996
266 „Podróże Olgi T.” Ewa Pytka 38’ film dokumentalny TVP2 1996
267 „Krzyżacy c.d.” Athena Sawidis 30’ film dokumentalny TVP1 1996
268 „Był sobie Gdańsk” Jacek Sarnacki 50’ film dokumentalny sieć programów regionalnych 1996
269 „Wielki Piec Gdański” Aleksander Gosk 30’ film dokumentalny

270 „Jestem szczęśliwa” Magda Kunicka 20’ reportaż TV

271 „Świat Bałtyku” (7 odcinków) Jacek Sarnacki 7x38’ serial dokumentalny

272 „Yaya szoł” (18 odcinków) Waldemar Szczepanik 18x10’ program satyryczny TV POLSAT 1996,2
273 „Lumen 2000” (15 odcinków) zbiorowa 15x30’ reportaż dokumentalny TVP1 1996,2
274 „Na gapę” (5 odcinków) Grzegorz Karbowski 5x5’ program TV CANAL+ 1996
275 „Rodacy Zorby” Athena Savidis 27’ film dokumentalny TVP2 1996
276 „Powrót” Krzysztof Grabowski 33’ reportaż dokumentalny

277 „Wykluczeni” Aleksandra Ciechanowicz-Sarata 19’ reportaż dokumentalny

278 „To tylko komputer – Galeria w Internecie” Yach Paszkiewicz 15’ program edukacyjny TVP1
279 „Droga do nieba” Krystyna Krauze 23’ reportaż dokumentalny TVP GDAŃSK 1997
280 „1000-lecie Gdańska” Krzysztof Kalukin 32” clip TVP GDAŃSK 1997
281 „XV lat Video Studio Gdańsk” Grzegorz Karbowski, Waldemar Płocharski 12’ program TV

282 „Gdańska wyprawa w Himalaje ANNAPURNA ’96” Michał Kochańczyk 25’ reportaż dokumentalny TVP1 1997
283 „Buda na zimę” Ewa Górska 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1997
284 „Koncert z o.o.” Jacek Wyszomirski 10’ reportaż TV „Express Reporterów” 1996
1997





285 „Bohaterki Annapurny” Alicja Chmielewska, Edyta Sikora, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1997
286 „Na skraju miasta” Barbara Gorgol 13’ reportaż TV regiony 1997
287 „Dom z jednym pokojem” Małgorzata Zawistowska, Grzegorz Karbowski 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1997
288 „Wielkie zadęcie w Ciechanowie” Małgorzata Zawistowska, Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1997
289 „Pazura na Wybrzeżu” Małgorzata Zawistowska, Grzegorz Karbowski 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1997
290 „Emigranci” Maria Mrozińska 14’ reportaż TV TVP1 1997
291 „15 minut pod lodem” Grzegorz Karbowski 10’ reportaż TV „Express Reporterów” 1997
292 „POZG” Grzegorz Karbowski 20” film reklamowy TVP GDAŃSK 1997
293 „Już nie wstydzę się mówić” Alicja Chmielewska, Grzegorz Karbowski 5’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1997
294 „Supermaratończyk” Jacek Wyszomirski 3’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1997
295 „Za kratami, za blendami” Alicja Chmielewska, Grzegorz Karbowski 5’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1997
296 „ATLAS – docieplenia” Grzegorz Karbowski 15’ film reklamowy

297 „Partia, pieniądze, rock’n’roll” (3 odcinki) Paweł Chmielewski 46’, 47’, 49’ film dokumentalny TVP1 1997
298 „SAUR Neptun Gdańsk” Grzegorz Karbowski 4’, 8’ film reklamowy

299 „Między panem a plebanem” Ryszard Bongowski, Waldemar Płocharski 13x18’ program TV TVP GDAŃSK 1997
300 „Gdańsk 997-1997” Ewa Pytka 15x4’ impresja filmowa TVP1 1997
301 „Przygody reżysera Kóski” Beata Dunajewska 28’ program satyryczny TVP2 1997
302 „Kronika końca wieku” Sławomir Pultyn, Jarosław Rybicki 3x26’ program TV TV POLONIA 1997
303 „Dni, lata, miesiące” Anna Maria Mydlarska, Jacek Mydlarski 39’ film dokumentalny TVP2 1997
304 „Sopockie lata” Anna Maria Mydlarska 27’ film dokumentalny TVP1 1997
305 „Trzeci Biegun” Jerzy Surdel, Wojciech Ostrowski 54’ film dokumentalny TVP1 1997
306 „Pokonać bariery” Ewa Górska 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1997
307 „To tylko komputer” Yach Paszkiewicz 3x15’ program edukacyjny TVP1
308 „Lumen 2000” zbiorowa 25x30’ reportaż dokumentalny TVP1
309 „Leksykon Katolicki” Barbara Gorgol, Ewa Górska 43x10’ program TV TVP GDAŃSK
310 „Genetycznie uwarunkowany Galind” Barbara Gorgol 15’ reportaż dokumentalny TVP GDAŃSK 1997
311 „Póki bije dzwon” Barbara Gorgol 15’ reportaż dokumentalny TVP GDAŃSK 1997
312 „Pomnik życia” Barbara Gorgol 20’ film dokumentalny TVP1
313 „Orsza nie jest gorsza” Jacek Sarnacki 30’ film dokumentalny TVP2
314 „Pod znakiem orła, pod znakiem gryfa” Anna Maria Mydlarska 38’ film dokumentalny TVP2
315 „Ludzie sukcesu” Waldemar Płocharski 5x30’ tak show TVP GDAŃSK 1997
316 „Jasnogórska” Barbara Gorgol, Witold Krasucki 43’ film dokumentalny TVP2
317 „Ten plener filmowy, ach...IV” Jerzy Afanasjew jr.
reportaż TV TVP1
318 „Fakty Północ” zbiorowa 1896’ program informacyjny TVN 1997
319 „Auschwitz – zstąpienie do piekieł” Ewa Pytka 28’ film dokumentalny TVP1 1998
320 „Żeglarska Wigilia” Jolanta Klupś 27’ reportaż TV TV POLSAT 1997
321 „Morska tradycja” Jolanta Klupś 2x18’ reportaż TV TV POLSAT 1997
1998





322 „Między panem a plebanem” Ryszard Bongowski, Waldemar Płocharski 24x20’ program TV TVP GDAŃSK 1998
323 „Fakty Północ” zbiorowa 3713’ program informacyjny TVN 1998
324 „Synkowie” Mirosław Judkowiak 13’ reportaż TV TV Wisła 1998
325 „Apokalipsa, Apokalipsa...” Waldemar Szczepanik 16’ impresja TV TVP2
326 „Uprowadzeni” Barbara Gorgol, Witold Krasucki 8’ reportaż TV „Express Reporterów” 1998
327 „Śmieci” Maciej Kraszewski 2’ clip ekologiczny

328 „Dlaczego? – Wyprawa na Mt.Vinson” Iwona Bartólewska, Wojciech Ostrowski 26’ reportaż TV TVP1 1999
329 „Legenda Żaka” Mieczysław B. Vogt 60’ film dokumentalny TVP1 1999
330 „Przystanek Syberia” Ryszard Bongowski, Wojciech Ostrowski 26’ reportaż TV

331 „Leksykon Katolicki” (34 odcinki) Barbara Gorgol, Ewa Górska 34x10’ program TV TVP GDAŃSK
332 „Kronika Końca Wieku” (9 odcinków) Sławomir Pultyn, Jarosław Rybicki 9x27’ program TV TV POLONIA 1998
333 „Cuba Libre – wyspa zniewolona” Waldemar Wielczyk 31’ reportaż TV
1999
334 „Roman Opałka – czas artysty, czas sztuki” Anna Maria Mydlarska, Jacek Mydlarski 25’ film dokumentalny TVP2
335 „Papieskie ołtarze” Anna Maria Mydlarska, Jacek Mydlarski 37’ film dokumentalny TVP2 1998
336 „Motolotnią przez Bałtyk” Małgorzata Suchocka, Wojciech Ostrowski 22’ reportaż TV

337 „Uczniowie Ad-Daraziego” Joanna Cichocka-Gula 19’ reportaż TV

338 „Portrety” Joanna Strzemieczna-Wielczyk 16’ reportaż TV

339 „Ulpan Akiva” Joanna Cichocka-Gula, Joanna Strzemieczna-Wielczyk 18’ reportaż TV

340 „2000 lat później” (18 odcinków) Barbara Gorgol 18x27’ program TV TVP GDAŃSK 1998
341 „Wigilia na Rozewiu” Maciej Kuczyński, Janusz Baran 18’ program TV TVP Regionalna 1998
342 „Bezpieczeństwo i rozwaga na drodze” Maciej Kuczyński 8x20’ program TV PTK1 1998
343 „ZOOM” (18 odcinków) Roman Wilkoszewski, Małgorzata Suchocka, Grzegorz Karbowski, Maciej Kuczyński 18x4’ reportaż TV RTL7 1998
344 „Estrada dla wszystkich” (2 części) Paweł Chmielewski 2x23’ teleturniej POLSAT
345 „Uzdrawiająca gazeta” Grzegorz Karbowski 5’ reportaż TV CANAL + 1999
1999





346 „Stół bez kantów” Piotr Bikont 53’ film dokumentalny TVP1 1999
347 „Pole życia” Barbara Gorgol 19’ reportaż dokumentalny TVP 1 1999
348 „Kolędy Kaszubskie” Jacek Sarnacki 38’ widowisko muzyczne TVP2 1999
349 „Od opozycji do władzy” Ireneusz Engler 40’ film dokumentalny TVP2 1999
350 „ZOOM” (82 odcinki) Grzegorz Karbowski, Małgorzata Suchocka, Maciej Kuczyński, Roman Wilkoszewski 82x4’ reportaż TV RTL7 1999/2000
351 „2000 lat póĄniej” (41 odcinków) Barbara Gorgol 41x30’ program TV TVP GDAŃSK 1999
352 „Gdańscy górale” Małgorzata Suchocka, Wojciech Ostrowski 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1999
353 „Ekosamolot” Maciej Kuczyński 12’ reportaż TV TVP Regionalna 1999
354 „Życie na cmentarzu” Krystyna Krauze 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1999
355 „List do syna” Iwona Bartólewska 28’ film dokumentalny TVP1
356 „Nie lękajcie się” Ewa Pytka 1’ clip muzyczny TVP GDAŃSK 1999
357 „Dwa ołtarze, dwie pielgrzymki” Ewa Pytka 54’ film dokumentalny TVP2
358 „10 lat póĄniej” Piotr Bikont, Leszek Dziumowicz 30’ reportaż TV

359 „Przestrzeń oczekiwania” Anna Maria Mydlarska, Jacek Mydlarski 39’ film dokumentalny TVP2 1999
360 „Galeria Marka Karewicza” (10 odcinków) Paweł Chmielewski 10x9’ program TV TVP1 1999/2000
361 „Święta Matka Kinga” Piotr Zarębski 45’ film dokumentalny TVP2
362 „Superexpress TV” (9 odcinków) Grzegorz Karbowski, Anna Różycka, Małgorzata Suchocka 9x4’ reportaż TV TV POLSAT 1999/2000
363 „City Forum” Tomasz Radziemski 30” film promocyjny TVP GDAŃSK 1999
364 „Hotel HEVELIUS” Grzegorz Karbowski 30” film promocyjny TVP GDAŃSK 1999
365 „Słyszeć lepiej” Maciej Kuczyński 30” film promocyjny TVP GDAŃSK 1999
366 „Stutthof wczoraj i dziś – przestrzeń i substancja historyczna byłego obozu koncentracyjnego” Jerzy Gębacki 20’ film edukacyjny

367 „Nigdzie indziej” (8 odcinków) Grzegorz Karbowski, Małgorzata Suchocka 8x4’ reportaż TV CANAL + 1999
368 „Obsesja” Yach Paszkiewicz, Jerzy Piskorzyński 27’ reportaż TV

369 „Wrócić pod Kongur Shan” Michał Kochańczyk 28’ film dokumentalny TVP
370 „W kierunku Kongur Shan” Barbara Gorgol 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 1999
371 „Blachy na dachy – DABLEX” Krzysztof Kalukin 30’ film reklamowy TVP GDAŃSK 1999
372 „Balex–Metal” Grzegorz Karbowski 30’ film reklamowy TVP GDAŃSK 1999
373 „TOI–TOI” Grzegorz Karbowski 15’ film reklamowy TVP GDAŃSK 1999
2000





374 „Mazurska Walhalla – raj Wikingów” Wojciech Ostrowski, Małgorzata Suchocka 15’ reportaż TV TVP GDAŃSK 2000
375 „Sierpniowa przemiana” Anna Maria Mydlarska 25’ film dokumentalny TVP2 2000
376 „2000 lat póĄniej” (38 odcinków) Ewa Górska, Barbara Gorgol 38x30’ program TV TVP GDAŃSK 2000
377 „Wigilia w ZOO” Wojciech Ostrowski, Małgorzata Suchocka 13’ reportaż TV TVP GDAŃSK 2000
378 „Książę Metropolita” Mieczysław B. Vogt 48’ film dokumentalny TVP2 2001
379 „ZOOM” (16 odcinków) Małgorzata Suchocka, Grzegorz Karbowski, Anna Różycka, Roman Wilkoszewski 16x4’ reportaż TV RTL7 2000
380 „Superexpress TV” (13 odcinków) Małgorzata Suchocka, Grzegorz Karbowski, Anna Różycka 13x4’ reportaż TV TV POLSAT 2000
381 „20-lecie »Solidarności«” Andrzej Dorniak, Waldemar Płocharski 18’ videoclipy prezentacja 2000
382 „Koncert jubileuszowy 20 lat »Solidarności«” Waldemar Płocharski 90’ program słowno-muzyczny dystrybucja na kasetach VHS 2000
383 „Bydgoskie Fabryki Mebli – nowe fabryki” Grzegorz Karbowski 10’ film promocyjny

384 „Przeszczepić siłę dębów – NOVA” Grzegorz Karbowski 5’ film promocyjny

385 „Przeszczepić siłę dębów – Choinka w szpitalu” Grzegorz Karbowski 5’ film promocyjny

386 „Bezpieczna przestrzeń życia – CADENA” Grzegorz Karbowski 8’ film promocyjny

387 „Jujka według Tyma” Marek Bik, Stanisław Tym 2x50’ widowisko telewizyjne TVP2 2000
388 „IV Konferencja Przeglądowa Układów Zbiorowych” Grzegorz Karbowski 25’ relacja dystrybucja na VHS
389 „Bandyci. Historie żołnierzy wyklętych” Lech Mackiewicz, Piotr Martin 50’ film dokumentalny

2001





390 „Daję ci wodę życia” Krzysztof Kalukin 28’ film dokumentalny TVP1 2001
391 „2000 lat póĄniej” (4 odcinki) Barbara Gorgol 4x30’ program TV TVP GDAŃSK 2001
392 „Schody do niebios” (22 odcinki) Barbara Gorgol, Grzegorz Karbowski, Małgorzata Suchocka 22x28’ program TV TVP GDAŃSK 2001
393 „Polskie drogi do niepodległości. Solidarność” Andrzej Dorniak, Anna Maria Mydlarska 40’ film dokumentalny dystrybucja na VHS 2001
394 „Polskie drogi do niepodległości. Solidarność” I. „Lata 1945-1970” II. „Grudzień ’70” III. „Powstanie opozycji demokratycznej” IV. „Jan Paweł II a »Solidarność«” V. „Sierpień ’80” VI. „Karnawał »Solidarności«” VII. „Stan wojenny” VIII. „Wolna Polska” Andrzej Dorniak, Anna Maria Mydlarska 330’ notacja historyczna dystrybucja na VHS 2001
395 „Pielgrzymka” Anna Maria Mydlarska, Jacek Mydlarski 18’ film dokumentalny TV Regionalne 2001
396 „Polska – twój partner w interesach” Ewa Pytka, Grzegorz Karbowski 12’ film promocyjny dystrybucja na VHS 2001
397 „Galindia – kraina wiecznej szczęśliwości” Małgorzata Suchocka, Wojciech Ostrowski 14’ reportaż TV TVP GDAŃSK 2001
398 „Latarnicy” Małgorzata Suchocka, Wojciech Ostrowski 14’ reportaż TV TVP GDAŃSK 2001
399 „Na kaszubskiej bocznicy” Anna Różycka 14’ reportaż TV TVP GDAŃSK 2001
400 „Góra Ojca Leszka” Małgorzata Suchocka, Wojciech Ostrowski 14’ reportaż TV TVP GDAŃSK 2001
401 „Gwiazdy Dzieciom” Anna Maria Mydlarska 30” videoclip TVP GDAŃSK 2001
402 „Po pierwsze kasa” Szymon Romanowski
60’ film fabularny
403 „Edukacja, zatrudnienie, środowisko” Grzegorz Karbowski 18’ film edukacyjny dystrybucja na CD 2001
2002





404 „Schody do niebios” (16 odcinków) Grzegorz Karbowski, Małgorzata Suchocka 16x15’ program TV TVP GDAŃSK 2002
405 „Życie po życiu” Michał Nekanda-Trepka 29’ film dokumentalny TVP1
406 „Przystanek Chicago 2000” Waldemar Płocharski 12’ reportaż

407 „Polskie prawo” Waldemar Płocharski 5’ prezentacja CD dystrybucja na CD 2002
408 „Rób swoje, ryzyko jest twoje” Marian Terlecki 74’ film fabularny
… 2002
409 „I Światowy Zjazd Gdańszczan” Tomasz Radziemski 5’ prezentacja dystrybucja na VHS
410 „Idźcie i czyńcie sobie ziemię poddaną” Grzegorz Karbowski 13’ reportaż

2003





411 „Schody do niebios” (12 odcinków) Grzegorz Karbowski, Małgorzata Suchocka 12x15’ program TV TVP GDAŃSK 2003
412 „Mój przyjaciel Rex” Grzegorz Karbowski 18’ program edukacyjny VHS, TVP GDAŃSK 2003
413 „Łączpol” Grzegorz Karbowski 3’ film reklamowy dystrybucja własna 2003
414 „Zwykły dzień niezwykłego miasta” Paweł Zbierski 10’ film promocyjny dystrybucja własna 2003
415 „Wspomnienie z Iraku” Krzysztof Kalukin 7’ reportaż TV TVP Gdańsk 2003
416 „Rozmowy kontynentalne” (8 odcinków) Grzegorz Karbowski 8x28’ program edukacyjny TVP Gdańsk, TELE TOP 2003
417 „Tall Ships Races Gdynia 2003” Wojciech Ostrowski 30” film reklamowy TVP Gdańsk 2003
418 „Pasterze dusz” (4 odcinki) Grzegorz Karbowski, Małgorzata Suchocka 4x20’ program TV TVP Gdańsk 2003
419 „MTG – Jarmark św. Dominika” Grzegorz Karbowski 19’ film promocyjny

420 „Przeciw przemocy” Tomasz Radziemski 40” reklama społeczna TVP Gdańsk 2003
421 „Politechnika Gdańska” (10 odcinków) Waldemar Płocharski, Joanna Pacana 10x12’ film promocyjny

422 „Kasę mieć czyli Pana Grosika rozmowy o pieniądzach” (5 odcinków) Grzegorz Karbowski 5x10’ film edukacyjny TV PULS 2003
423 „Oblicza eutanazji” Grzegorz Karbowski 28’ film dokumentalny dystrybucja VHS 2003
2004





424 „Kasę mieć czyli Pana Grosika rozmowy o pieniądzach” (5 odcinków) Grzegorz Karbowski 5x10’ film edukacyjny TV PULS, sieć VECTRA 2004
425 „Politechnika Gdańska” (6 odcinków) Waldemar Płocharski, Joanna Pacana 6x12’ film promocyjny dystrybucja na CD
426 „Pasterze dusz” (10 odcinków) Grzegorz Karbowski, Małgorzata Suchocka 10x20’ program TV TVP Gdańsk GDAŃSK
427 „Gdynia Europejska” Grzegorz Karbowski 20” reklama TVP Gdańsk 2004
428 „Cudem ocalony” Małgorzata Suchocka 7’ reportaż TVP Gdańsk 2004
429 „SWISSMED Centrum Zdrowia” Grzegorz Karbowski 4’ film promocyjny dystrybucja na CD
430 „Spacerem po Politechnice” Waldemar Płocharski, Joanna Pacana 4’ film promocyjny dystrybucja na CD
431 „EU – szkoła wysokich lotów” Wojciech Ostrowski 20” film reklamowy TVP Gdańsk, TVP Poznań 2004
432 „Stacja Waliły–Wenecja” Helena Włodarczyk 55’ film dokumentalny
2004
433 „Gdańsk – tu narodziła się Solidarność” Anna Maria Mydlarska 4’ film dokumentalny dystrybucja na DVD 2004
434 „Zdrożało – potaniało, czyli Pana Grosika rozmowy o cenach” Grzegorz Karbowski 4x10’ program TV TV PULS 2004
2005





435 „Zdrożało – potaniało, czyli Pana Grosika rozmowy o cenach” Grzegorz Karbowski 4x10’ program TV TV PULS 2004
436 „Pasterze dusz” (14 odcinków) Grzegorz Karbowski, Małgorzata Suchocka 14x20’ program TV TVP Gdańsk 2005
437 „Mózg” Krzysztof Kalukin 30” reklama TV TVP Regionalna 2005
438 „Gmina Europa” Grzegorz Karbowski 6x15’ program TV TV PULS 2005
439 „Polskie drogi do niepodległości. Solidarność” Anna Maria Mydlarska, Andrzej Dorniak 41’20” film dokumentalny dystrybucja na CD 2005
440 „Zaczęło się w Gdańsku” Anna Maria Mydlarska 7’ prezentacja dystrybucja na CD 2005
441 „Święto ulicy Świętojańskiej” Grzegorz Karbowski, Wojciech Ostrowski 30” zwiastun TV TVP Gdańsk 2005
442 „Na fali” Małgorzata Suchocka 10’ reportaż TV TVP Gdańsk 2005
443 „Samarytański gest” Małgorzata Suchocka 12’ reportaż TV TVP Gdańsk 2005
444 „NZS – tak się zaczęło...” Paweł Zbierski 30’ film dokumentalny TVP2 2005
445 „18 strajkowych dni” (18 odcinków) Krzysztof Kalukin 18x12’ program TV TVP2 2005
446 „Konfrontacja” Andrzej Trzos-Rastawiecki 88’ film dokumentalny TVP1, TV POLONIA 2005
447 „Solidarność – czas zmiany” Anna Maria Mydlarska 25’ film dokumentalny TV PULS, TVP Gdańsk 2005
448 „Konfrontacja” (cz. I i II) Andrzej Trzos-Rastawiecki 48’ i 50’ film dokumentalny TVP1, TV POLONIA 2005
449 „Urządzanie Europy” Grzegorz Karbowski 6x15’ program TV TV PULS, Multimedia Polska 2005
2006





450 Pasterze dusz Grzegorz Karbowski, Małgorzata Suchocka 12 x ca 20' program TV TVP Gdańsk 2006
451 Kaszubscy akordeoniści Grzegorz Karbowski 18' reportaż TV TVP Gdańsk 2006
452 Dzień w tunelu Grzegorz Karbowski 18' reportaż TV TVP Gdańsk 2006
453 Rekolekcjie ze Słowem Adam Hlebowicz, Waldemar Płocharski 7 x 10' program TV TVP Gdańsk 2006
454 Nie ma solidarności bez miłości Tomasz Radziemski, Grzegorz Dolecki 66' film dokumentalny dystrybucja na VCD 2006
455 Rezurekcja Adam Hlebowicz, Waldemar Płocharski 16' program TV TVP Gdańsk 2006
456 Wspomnienie o Bim-Bomie Mieczysław B. Vogt 27' film dokumentalny TVP1 2006
457 Zawód pracownik socjalny Grzegorz Karbowski 27' film dokumentalny TV PULS, Multimedia Polska, TVP Gdańsk 2006
458 Solidarność-czas spotkania Anna Maria Mydlarska 25' film dokumentalny TV PULS, TVP Gdańsk 2006
459 Czy mnie jeszcze pamiętasz? Czesława Niemena gdański epizod Dariusz Szreter, Wojciech Fułek, Tomasz Radziemski 28' film dokumentalny TV PULS, Multimedia Polska, TVP Gdańsk 2006, 2007
460 Drogi do wolności Anna Maria Mydlarska 15' film dokumentalny dystrybucja na DVD 2007
461 Solidarność u progu wolności Anna Maria Mydlarska 29' film dokumentalny dystrybucja na DVD 2007
462 Pokolenia Adam Hlebowicz, Grzegorz Karbowski 17 x ca 12' program TV TVP Gdańsk 2006
463 13 pierwszych dni Barbara Madajczyk-Krasowska, Krzysztof Kalukin 13 x ca 10' program TV TVP2 2006
464 Admirał Józef Unrug Anna Maria i Jacek Mydlarscy 27' film dokumentalny TVP1
2007





465 Oto człowiek Adam Hlebowicz, Waldemar Płocharski 25 x 10' program TV TVP Gdańsk 2007
466 Politechnika Gdańska (Dni Otwarte) Waldemar Płocharski, Joanna Pacana 9 x 3' filmy promocyjne dystrybucja na DVD 2007
467 Rekolekcje z Pasją Krzysztof Niedałtowski, Waldemar Płocharski 7 x 10' program TV TVP Gdańsk 2007
468 Impresja filmowa z 40-lecia Studenckiej Agencji Radiowej Politechniki Gdańskiej Waldemar Płocharski, Joanna Pacana 110' film dokumentalny dystrybucja na DVD 2007
469 Powroty Andrzeja Kołodzieja Anna Maria Mydlarska 8' reportaż TV TVP2 2007
470 Smak wielkiej góry Wojciech Ostrowski 28' film dokumentalny 2007
471 Streetworking Grzegorz Karbowski 22' reportaż TV TVP Gdańsk 2007
472 Solidarność - czas nadziei Anna Maria Mydlarska 25' film dokumentalny TVP Gdańsk 2007
473 Jak sobie radzić z molestowaniem seksualnym? Paweł Filarski, Grzegorz Karbowski 23' film edukacyjny dystrybucja na DVD 2007
474 Uwaga stereotyp! Paweł Filarski, Grzegorz Karbowski 24' film edukacyjny dystrybucja na DVD 2007
475 Taśmy-świadkowie-historia
Legenda Solidarności
Marian Terlecki, Barbara Madajczyk-Krasowska, Waldemar Płocharski 87' program dokumentalny TVP Historia 2007
476 Taśmy-świadkowie-historia
Wolny Zjazd
Marian Terlecki, Barbara Madajczyk-Krasowska, Waldemar Płocharski 85' program dokumentalny TVP Historia 2007
477 Ballada o prawdziwym kłamstwie (cz. I i II) Andrzej Trzos-Rastawiecki 2x39' film dokumentalny TVP2 2007
478 Ballada o prawdziwym kłamstwie Andrzej Trzos-Rastawiecki 74' film dokumentalny TVP2 2007
479 Praca w mieście szczęśliwym Grzegorz Karbowski 22' reportaż dokumentalny 2007
480 Grudzień '70 - pamiętamy Anna Maria Mydlarska 30' film dokumentalny dystrybucja na DVD 2007
481 Alfa w Olsztynie Grzegorz Karbowski 7' film promocyjny 2007
482 Taśmy-świadkowie-historia. Czy musiało dojść do stanu wojennego? Barbara Madajczyk-Krasowska, Waldemar Płocharski 89' program dokumentalny TVP Historia 2007
483 Partnerstwo na Rzecz Rozwoju Grzegorz Karbowski 89' reportaż dokumentalny dystrybucja na VCD 2007
484 Taśmy-świadkowie-historia. Opór i represje stanu wojennego Barbara Madajczyk-Krasowska, Waldemar Płocharski 90' program dokumentalny TVP Historia 2007
485 Lumen 2000 zbiorowa 20x28' program edukacyjny ITI Religia 2007
486 Ecce Homo Adam Hlebowicz, Waldemar Płocharski 16x10' program TV TVP Gdańsk 2007
487 Opat Jacek Rybiński Anna Maria i Jacek Mydlarscy 23' film dokumentalny TVP Gdańsk, ITI Religia 2007
-2008
488 Towarzyszenie w żałobie Grzegorz Karbowski 4x25' program edukacyjny dystrybucja na DVD 2007
2008





489 Lumen 2000 zbiorowa 20x28' program edukacyjny ITI Religia 2008
490 MIELE Wojciech Ostrowski 4' film promocyjny dystrybucja na DVD 2008
491 Ecce Homo Adam Hlebowicz, Waldemar Płocharski 26x10' program TV TVP Gdańsk 2008
492 Hospicjum Grzegorz Karbowski 6x10' program TV TVP Gdańsk 2008
493 Taśmy-świadkowie-historia. Konspira Barbara Madajczyk-Krasowska, Waldemar Płocharski 90' program dokumentalny TVP Historia 2008
494 Taśmy-świadkowie-historia. Okaleczone dzieciństwo Barbara Madajczyk-Krasowska, Waldemar Płocharski 89' program dokumentalny TVP Historia 2008
495 Taśmy-świadkowie-historia. Opór kultury Barbara Madajczyk-Krasowska, Waldemar Płocharski 87' program dokumentalny TVP Historia 2008
496 Taśmy-świadkowie-historia. Wolne media Barbara Madajczyk-Krasowska, Waldemar Płocharski 87' program dokumentalny TVP Historia 2008
497 Taśmy-świadkowie-historia. Droga do Okrągłego Stołu Barbara Madajczyk-Krasowska, Waldemar Płocharski 90' program dokumentalny TVP Historia 2008
498 Taśmy-świadkowie-historia. Wywracanie Okrągłego Stołu Barbara Madajczyk-Krasowska, Waldemar Płocharski 90' program dokumentalny TVP Historia 2008
499 Infrastruktura dostępu do rejonu Nabrzeża Przemysłowego w Gdańsku Wojciech Ostrowski 90' film promocyjny dystrybucja na DVD 2008
500 Maj '88 Wojciech Ostrowski film dokumentalny dystrybucja na DVD 2008
501 Dni maja, dni sierpnia '88 Krzysztof Kalukin 8 x 10' program dokumentalny TVP2 2008
502 Gdańska modlitwa za ojczyznę Anna Maria Mydlarska, Waldemar Płocharski 40' film dokumentalny TVP Gdańsk 2008
503 Jeden drugiego brzemiona noście Mieczysław B. Vogt 55' film dokumentalny TVP1 2008
504 Pokonać uprzedzenia Grzegorz Karbowski 17' reportaż dystrybucja na DVD 2008
505 Hospicjum widziane od środka Grzegorz Karbowski 15' reportaż dystrybucja na DVD 2008
506 Parlament Europejski bez tajemnic Grzegorz Karbowski 6xca 22' program edukacyjny dystrybucja na DVD 2008
507 Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego - miejsce dla Ciebie Grzegorz Karbowski 9' film promocyjny dystrybucja na DVD 2008
508 Ja jestem Adam Hlebowicz,
Waldemar Płocharski
16 x 10' program TV TVP Gdańsk 2008
509 Solidarność - co zostało? Maria Mrozińska,
Anna Maria Mydlarska
30x30'-90' notacja historyczna dystrybucja
w Internecie
2008
510 Grudzień '70 Ewa Górska 30x30'-90' notacja historyczna dystrybucja
w Internecie
2008
511 6 x pomarańcza Mateusz Sendrowicz,
Jarosław Tokarewicz
35' film fabularny 2008
2009





512 Ja jestem Adam Hlebowicz,
Waldemar Płocharski
30x10' program TV TVP Gdańsk 2009
513 Okrągły stół.
Droga, czas, kontrowersje
Krzysztof Kalukin 6 x 12' program dokumentalny TVP Gdańsk 2009
514 Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej Waldemar Płocharski 9 x 4' film promocyjny dystrybucja jednorazowa 2009
515 Notacje papieskie Mieczysław B.Vogt 10 x 30' notacje historyczne dystrybucja w internecie 2009
516 Nauczanie początkowe Marcin Bortkiewicz 50' film dokumentalny 2009
517 Lubię pomagać Grzegorz Karbowski 12' film edukacyjny dystrybucja na DVD 2009
518 Pszczółka Malinka opowiada o hospicjum Grzegorz Karbowski 9' animowany plakat edukacyjny dystrybucja na DVD 2009
519 Wolontariat Grzegorz Karbowski 12' film edukacyjny dystrybucja na DVD 2009
520 Konfesjonał Grzegorz Karbowski 13 x 10' program TV TVP Gdańsk 2009
521 Kalkulator pomorski Grzegorz Karbowski 2 x 28' film dokumentalny TVP Gdańsk 2009
521 Człowiek ze złotym obiektywem Tomasz Radziemski 43' film dokumentalny TVP 2 2009
522 Grudzień '70
- pamięć poległych, pamięć żywych
Ewa Górska 10 x 70' notacje historyczne dystrybucja na DVD 2009
523 Grudzień '70
- pamięć poległych, pamięć żywych
Ewa Górska 25' film dokumentalny TVP Gdańsk 2009
524 Podaruj swój czas Grzegorz Karbowski 15' film edukacyjny dystrybucja na DVD 2009
2010





525 Konfesjonał Grzegorz Karbowski 10 x 10' program TV TVP Gdańsk 2010
526 Lubię pomagać Grzegorz Karbowski 18' film promocyjny dystrybucja na DVD 2010
527 Opieka nad przewlekle chorym Grzegorz Karbowski 40' film edukacyjny dystrybucja na DVD 2010
528 Opieka nad przewlekle chorym dzieckiem Grzegorz Karbowski 60' film edukacyjny dystrybucja na DVD 2010
529 Wybór - malarstwo Grzegorz Karbowski, Wojciech Ostrowski 10'' film reklamowy TVP Gdańsk 2010
530 Oh no, not sex and death again Grzegorz Karbowski, Wojciech Ostrowski 10'' film reklamowy TVP Gdańsk 2010
531 Solidarni w niepokorze Ewa Górska 10 x 120' notacje historyczne dystrybucja na DVD 2010
532 Gdańska diecezjalna komisja charytatywna Ewa Górska 8 x 120' notacje historyczne dystrybucja na DVD 2010
533 Dom z widokiem na niebo Grzegorz Karbowski 6 x 10' program TV TVP Gdańsk 2010
534 Zatoka Pucka i my Grzegorz Karbowski 26' film dokumentalny TVP Gdańsk, CSBTv 2010
535 Jest jedna Solidarność Grzegorz Karbowski 18' film dokumentalny dystrybucja na DVD 2010
536 Negocjatorzy i sygnatariusze Porozumień Sierpniowych 1980 Ewa Górska 20 x 60' notacje historyczne dystrybucja na DVD 2010
537 Młodzi pytają o Sierpień Ewa Górska, Anna Maria Mydlarska 40' film dokumentalny TVP Gdańsk, CSBTv 2010
538 Film o wolnej Polsce Ireneusz Engler 57' film dokumentalny 2010
539 Przyroda - zagrożenia - ochrona: Pojezierze Iławskie i Wzgórza Dylewskie Grzegorz Karbowski 14' film dokumentalny dystrybucja na DVD 2010
540 Przyroda - zagrożenia - ochrona: Dolina Słupi Grzegorz Karbowski 12' film dokumentalny dystrybucja na DVD 2010
541 Przyroda - zagrożenia - ochrona: Dolne Powiśle Grzegorz Karbowski 11' film dokumentalny dystrybucja na DVD 2010
542 Przyroda - zagrożenia - ochrona: Słowiński Park Narodowy Grzegorz Karbowski 12' film dokumentalny dystrybucja na DVD 2010
543 Przyroda - zagrożenia - ochrona: Dolina Dolnej Wisły Grzegorz Karbowski 14' film dokumentalny dystrybucja na DVD 2010
2011





544 50 lat Muzeum Zamkowego w Malborku Grzegorz Karbowski 25' film promocyjny dystrybucja na DVD, TVP Gdansk 2011
545 Podaruj swój czas 2011 Grzegorz Karbowski 11' film edukacyjny dystrybucja na DVD 2011
546 Głęboko czujemy wspólnotę naszych losów Anna Maria Mydlarska 5' film dokumentalny dystrybucja na DVD 2011
547 Wybrzeże Słowińskie jakiego nie znamy Grzegorz Karbowski 20' film dokumentalny TVP Gdańsk 2011
548 Pamiętny pierwszy zjazd - Wolne media na start Grzegorz Karbowski 21' film dokumentalny TVP1 2011
2012





549 Konfesjonał Grzegorz Karbowski 12 x 10' program TV TVP Gdańsk 2012
550 Bieg życia Grzegorz Karbowski 30" reklama społeczna TVP Regionalna, internet 2012
551 Protest 67 Grzegorz Karbowski 30" reklama społeczna TVP Regionalna, internet 2012
552 60 lat Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej Grzegorz Karbowski, Waldemar Płocharski 23' film dokumentalny TVP Gdańsk 2012
553 Pokaż język czyli debata o stanie polszczyzny na Pomorzu Grzegorz Karbowski, Waldemar Płocharski 4 x 20' program edukacyjny TVP Gdańsk 2012
554 Żurawie szlaki Grzegorz Karbowski 20' film dokumentalny TVP Gdańsk 2012
555 Mój sen: Shalom, Polsko! Waldemar Płocharski, Marek Wojciechowski 49' program muzyczny TVP Gdańsk, TVP Kultura 2012
556 Od Solidarności do samorządności Ewa Górska 10 x 100' notacje historyczne dystrybucja na DVD 2012
557 Solidarni w niesieniu pomocy Ewa Górska 38' film dokumentalny 2012
558 Optimista Kryspin Pluta 44' film dokumentalny 2012
2013





559 Gaz, ropa, żwir i nie tylko Grzegorz Karbowski 17' film dokumentalny TVP Gdańsk 2013
560 To już 30 lat... Grzegorz Karbowski 22' film dokumentalny Dystrybucja na DVD 2013
561 Rzemieślnikiem trzeba się urodzić. Wojciech Ostrowski, Katarzyna Żelazek 18' film dokumentalny TVP Gdańsk 2013
562 Pokaż język czyli debata o stanie polszczyzny na Pomorzu Grzegorz Karbowski Waldemar Płocharski 3x20' program edukacyjny TVP Gdańsk 2013
562 Solidarność-samorządność-tożsamość Ewa Górska 31' film dokumentalny TVP Gdańsk 2013
563 Ludzie w cieniu Tablic Grzegorz Karbowski 30' film dokumentalny TVP Gdańsk 2013
564 Hommage a Joanna Bogacka Justyna Mazur, Wojciech Ostrowski 40' film dokumentalny 2013
2014





565 Opieka plus praca - to się opłaca! Grzegorz Karbowski 5' reklama społeczna TVP Gdańsk 2014
566 Zmierzch rzemiosł?... Wojciech Ostrowski, Katarzyna Żelazek 17' film dokumentalny TVP Gdańsk 2014, 2015
2015





567 O kinie: Bokiniec Andrzej Mańkowski, Bożena Olechnowicz 52' film dokumentalny TVP1 2015
568 Kobieta bez przestrzeni Grzegorz Karbowski 46' film dokumentalny TVP Gdańsk, Pomorska TV, Polsat News2 2015
568 Wystawa stała Europejskiego Centrum Solidarności Ewa Górska, Grzegorz Karbowski, Wojciech Ostrowski, Waldemar Płocharski 20 x 4' ilustracje filmowe 2015
design by dorota reszke, administracja Marek Purzyński